مشاوره راه‌های بازاریابی و دیجیتال مارکتینگ

مشاوره مارکتینگ برای استارتاپ ها با هر مشاوره بازاریابی دیگه فرق داره. اگر قراره استارتاپِت رو یه جوری به همه معرفی کنی که خیلی زود پیشرفت کنه، باید بازاریابی سنتی رو کنار بذاری و از مشاوره افرادی استفاده کنی که خودشون سال‌های سال تو این زمینه کار کردن!

Contactپیامتون به ما رسید و خیلی زود باهاتون تماس می گیریم

 

دیجیتال مارکتینگ

یکی از بخش‌های مهم استارتاپِت، مشاوره دیجیتال مارکتینگ خیلی حرفه‌ایه. اگر قراره یک کسب و کار امروزی پیشرفت کنه باید تو همه بخش‌های دیجیتال مارکتینگ قوی باشه.

قدرت مذاکره

یکی از برگ‌های برنده در بازاریابی و فروش، قدرت مذاکره است. اگه بلد باشید توی مذاکره چی بگید یا اصلا چه موقع و با چه مجموعه‌هایی مذاکره کنید، همه چیز به نفع شما است.

بازاریابی شبکه‌های اجتماعی

شبکه‌های اجتماعی رو که بیخیال نشدید؟ این هم یک بخش از دیجیتال مارکتینگه که برای بعضی استارتاپ‌ها ممکنه از داشتن وب سایت خوب هم حیاتی‌تر باشه. با هم می‌تونیم این بخش رو هم حسابی موفق کنیم.

تولید محتوای خوب

تولید محتوا یکی از بخش‌هایی است که برای بخش مارکتینگ و فروش شما خیلی اهمیت داره. اما یادتون باشه استفاده از یک متخصص در این زمینه تو بخش‌هایی مثل پشتیبانی هم حسابی به دردتون می‌خوره.

ما در «استارتاپِت» همه این‌ها رو کنار هم براتون راست و ریست می‌کنیم.

 

درباره دیجیتال مارکتینگ بیشتر بدانید

تفاوت SEO و SEM

بهینه‌سازی برای جذب مخاطب، افزایش بازدید و رشد وبسایت، یک استراتژی ضروری است. آشنایی با مفاهیم SEO و SEM می‌تواند کسب و کار شما را متحول کند.

ادامه مطلب ...

اهمیت بازاریابی شبکه‌های اجتماعی

شبکه‌های اجتماعی با دسترسی به میلیون‌ها نفر، مزایای باورنکردنی برای شما فراهم می‌آورند. اگر از این منبع استفاده نکنید، فرصت‌های بزرگی را از دست می دهید.

ادامه مطلب ...

دیجیتال مارکتینگ چیست؟

دیجیتال مارکتینگ، موتور رشد و برگ برنده هر کاری است. اگر خواهان رویکرد جامعی برای موفقیت کار دیجیتال خود هستید، این تکنیک را فراموش نکنید.

ادامه مطلب ...