امور مالی استارتاپ

حساب و کتاب استارتاپ باید حسابی با هم جور در بیاد و باید بدونی کِی وقتش شده که بری سراغ سرمایه گذار یا کِی وقتش رسیده که یه ذره یا شاید یه عالمه پول بیشتر بریزی تو حساب بانکی استارتاپِت! همیشه همه اینا با محاسبات فنی و علمی جور در نمیاد، بعضی وقتا باید از تو دل کار اینا رو حس کنی.

Contactپیامتون به ما رسید و خیلی زود باهاتون تماس می گیریم

وقتشه سرمایه گذار بگیرم؟

سرمایه گذار گرفتن و سهم دادن و وارد کردن یه دنیای جدید به قصه استارتاپِت می‌تونه حسابی تمرکزت رو به هم بزنه. برای این کار باید وقت مناسبش رو بدونی.

حجم بازار ایده‌ای که دارم چقدر مهمه؟

بازدهی اقتصادی برای سر پا موندن ایده و رویاهامون خیلی مهمه. باید بدونیم اصلا کاری که داریم شروع می‌کنیم چقدر برامون پول در میاره یا شاید اضافه کردن یه بخش‌های دیگه بتونه از نظر مالی بیشتر بهمون کمک کنه.

کجا خرج کنم و کجا خرج نکنم؟

یه ذره پول جمع و جور کردیم و قراره باهاش یه چیز خفن درست کنیم. مهمه که چقدر پول داریم، اما از اون مهم‌تر اینه که این پول رو چجوری و کجا خرجش کنیم که بیشترش کنیم و هُلمون بده جلو...

چقدر حقوق بدم، اصلا حقوق بدم؟

منابع مالی باید برای انجام شدن کارهایی هزینه بشه که به جلوتر رفتنمون تو مسیر کمک کنه. باید برای خرج کردن برنامه داشته باشیم و بدونیم تو هر فاز چقدر و چجوری حقوق بدیم.

ما در «استارتاپِت» برای هر فاز یه برنامه مالی براتون راست و ریست می‌کنیم.

درباره امور مالی استارتاپ بیشتر بدانید

هزینه راه اندازی استارتاپ

تا زمانی که هزینه راه اندازی استارتاپ را به دقت محاسبه نکنید،‌ نمی‌توانید هزینه‌های خود را مدیریت کنید و به وضعیت خود ثبات ببخشید.

ادامه مطلب ...

مراکز رشد یا شتاب دهنده

آیا درباره مراکز رشد یا شتاب دهنده استارتاپ شنیده‌اید؟ مراکز رشد استارت آپ،‌ از حامیان استارت آپ‌های نوپا و یکی از راه‌های نجات استارت آپ‌های زمین خورده هستند.

ادامه مطلب ...

چگونگی تامین مالی استارتاپ

تامین مالی استارتاپ یک اقدام فکر شده و بلند مدت است که مقدمات خاصی دارد و برای این کار باید مراحلی را قدم به قدم پیگیری کنید.

ادامه مطلب ...