گوگل به زودی ویژگی فمیلی مود را به گوگل Duo اضافه می‌کند. همچنین به زودی در تماس‌های تک-به-تک و خانوادگی می‌توانید از افکت استفاده کنید. گوگل با ارائه بروزرسانی‌های جدید در برنامه Google Due قصد دارد استفاده از آن را در بین مردم ترویج کند.

 تلاش‌های گوگل برای افزایش محبوبیت تماس‌های برنامه Google Duo در ایام کرونا تاکنون به مقصد نرسیده و همچنان ادامه دارد. این شرکت برای زنده ساختن هرچه بیشتر تماس‌ها چندین آپدیت جدید را معرفی کرده که مشخصه فمیلی مود از جمله آن‌ها است. برنامه را بروزرسانی کنید تا بتوانید به افکت‌ها و جلوه‌های AR آن در حین تماس دسترسی داشته باشید. در رابط کاربری Google Duo هم دکمه‌های قطع تماس و صدا پنهان شده تا کودکان در حین تماس از روی کنجکاوی باعث قطع شدن ارتباط نشوند.

فمیلی مود گوگل Duo

این هفته افکت‌ها و ماسک‌های نامبرده برای گپ‌های تک-به-تک سیستم عامل‌های اندروید و آی‌اواس هم ارائه خواهند شد، اولین افکتی که فعال می‌شود افکت روز مادر (Mother’s Day) خواهد بود.

و بله، چت‌های گروهی هم ساده‌تر می‌شوند. گوگل قصد دارد در «هفته آینده» قابلیت تماس‌های گروهی برنامه Duo را به صورت تحت وب فعال کند. این قابلیت تنها به عنوان یک پیش‌نمایش کروم دردسترس خواهد بود اما شامل طرح جدیدی است که اجازه می‌دهد به طور همزمان افراد بیشتری در آن حاضر شوند. پیوستن به گروه هم ساده‌تر می‌شود. درست مانند سایر سرویس‌های چت گروهی می‌توانید با ارسال لینک گروه به حساب شخص موردنظر، او را به گروهتان دعوت کنید. این شرکت مشخصه یاد شده را به عنوان یک جایگزین برای گوگل میت (Google Meet) و زوم (Zoom) ارائه می‌دهد. اگر پیش از این کاربر Duo بوده‌اید اما می‌خواهید از آن به عنوان یک ابزار اصلی ارتباطی برای کار، مدرسه یا دورهمی‌های دوستانه خود استفاده کنید به احتمال زیاد این ویژگی‌ها برایتان کاربردی خواهند بود.