شاید برای شما هم سوال شده باشد که افراد مشهور دقیقا چه اهدافی را در زندگی شخصی خود دنبال می‌کنند. اگر دوست دارید از اهداف زندگی افراد مشهور مطلع شوید، در این مقاله با استارتاپت همراه شوید.

تیرون وودلی

تیرون وودلی (Tyron Woodley)، قهرمان سبک وزن UFC درباره مهم‌ترین اهداف زندگی شخصی خود چنین می‌گوید:

هدف زندگی من، بچه‌های من هستند. من می‌خواهم الگوی خوبی برای آنان باشم و بهترین فرصت‌ها را برای موفقیت فرزندانم فراهم نمایم. من می دانم که آن‌ها همیشه مرا در داخل و خارج خانه تماشا می کنند. بنابراین می خواهم همیشه یک قهرمان و نمونه ممتاز برای فرزندان خود باشم.

سندی لین

سندی لین (Sandi Lin)، یکی از بنیان‌گذاران و مدیر وب سایت اسکیل‌جار (Skilljar) درباره اهداف زندگی شخصی خود می‌گوید:

من ۳ خواهر کوچکتر از خود دارم. امیدوارم روزی نقش من در راه اندازی شرکت‌های فن آوری، الهام‌بخش آنان برای دستیابی به رویاهای‌شان باشد. دیدن موفقیت و تعالی  آن‌ها در محیط‌های کاری و اجتماعی برای من فوق‌العاده با ارزش است.

میلتون اس اف کاری

میلتون اس اف کاری (Milton S. F. Curry)، رئیس دانشکده معماری دانشگاه کالیفرنیای جنوبی (University of Southern California) درباره اهداف زندگی خود می‌گوید:

برای من خانواده‌‌ام بسیار مهم است. همسر من پروفسور است، بنابراین ما زندگی بسیار عقلانی داریم. من خوشبختم که دوستان زیادی در صنایع مختلف دارم. دیدگاه‌ها و حمایت‌های دوستانم در دوران دانشجویی باعث شد تا تمایل ذاتی من برای برقراری ارتباط با افراد در حوزه‌های مختلف تقویت شود.

آرمان اسدی

آرمان اسدی (Arman Assadi)، یکی از بنیانگذاران و مدیر عامل شرکت پروژکت ایوو (Project EVO) درباره اهداف زندگی خود چنین می‌گوید:

هدف اصلی من، تأثیرگذاری بر مردم است. من و شرکت‌ام می‌خواهیم به مردم کمک کنیم تا مسیر زندگی خود را بیابند و با استقلال و آزادی به سوی تعالی حرکت کنند. من معتقدم که اهدافم، بدون توجه به نقش و تاثیرگذاری افراد دیگر، تهی و ناکارآمد است.

بریتانی هوداک

بریتانی هوداک (Brittany Hodak)، بنیان‌گذار شرکت سوپرفن (Superfan) درباره اهداف زندگی خود می‌گوید: 

من معتقدم که  همه ما به عنوان یک تیم بر روی این زمین خاکی زندگی می‌کنیم. به همین دلیل سعی می کنم به هر فردی، به هر شکلی که بتوانم کمک کنم. من از دوستان و همکارانی که همین دیدگاه را دارند و با عشق و اشتیاق در انجام این امر از یکدیگر پیشی می‌گیرند، بسیار سپاسگزارم.