دومین همایش حقوق کسب و کارهای نوپا (legalday2019)، با حضور فعالان حوزه کسب و کار کشور در خرداد ماه جاری بر گزار می‌شود. استارتاپت که همواره به استفاده از قدرت علم و تجربه برای موفقیت کسب و کارها تاکید داشته به عنوان اسپانسر این رویداد در کنار شماست.

به گزارش استارتاپت، این همایش در روزهای 30 و 31 خرداد 98 از ساعت 8:30 تا 18:30 در مرکز همایش‌های دانشگاه تربیت مدرس برگزار می‌شود. در این رویداد می‌توانید با مباحث مختلف حقوقی و قانونی که برای حفظ و گسترش یک کسب و کار لازم است آشنا شوید.

کارگاه‌ها و مباحث مطرح در همایش حقوق کسب و کارهای نوپا

در این رویداد چالش‌های روز جامعه کسب و کار کشور بررسی می‌شود و می‌کوشد از طریق ارائه مشاوره کاربردی به استارتاپ‌ها کمک کند.

قوانین تجارت الکترونیک و امنیت سایبری، بیمه و مالیات، ضوابط سرمایه پذیری، فناوری‌های حقوقی، نحوه تنظیم قراردادها، رمز ارزها و مالکیت فکری هم در این رویداد مورد بررسی و تحلیل قرار خواهد گرفت.

بسیاری از فعالان حوزه کسب و کار و استارتاپ‌های کشور به دلیل عدم آگاهی کافی از مباحث یاد شده هزینه‌های سنگینی پرداخته‌اند و مسیر کسب و کارشان با دشواری‌های زیادی مواجه شده است.

همایش حقوق کسب و کارهای نوپا

شرکت‌کنندگان دومین همایش حقوق کسب‌وکارهای نوپا

در این رویداد نمایندگانی از سازمان بورس، مجلس شورای اسلامی، پلیس فتا و مدیران و مشاوران حقوقی هلدینگ‌های سرمایه‌گذاری و شتاب‌دهنده‌های مطرح کشور حضور دارند و راهکارهای متناسب و قابل اجرا برای حل این بحران‌ها را ارائه می‌کنند.

دکتر محمود صادقی نماینده مجلس شورای اسلامی، دکتر جعفر جمالی معاون حقوقی سازمان بورس، دکتر فرشید فریدونی مدیر کل سابق امور مالیاتی غرب تهران، دکتر سام کدیور مدیر حقوقی شرکت رهنما، دکتر یوسف قاسمی مشاور حقوقی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، دکتر سهیل مهرآمیز معاون حقوق سابق هلدینگ سرمایه‌گذاری سرآوا و دکتر محمد جعفر نعناکار مدیر کل حقوقی سازمان فناوری اطلاعات ایران بخشی از مهمان‌های این رویداد هستند.

اهمیت حضور در همایش حقوق کسب و کارهای نوپا

این رویداد فرصت مناسبی است که با کارآفرین‌های دیگر و ایده‌های آن‌ها آشنا شوید و آگاهی خودتان را نسبت به مسائل حقوقی و اجرایی پیش روی کسب و کارتان افزایش دهید.

ما در عصر ارتباطات زندگی می‌کنیم، جایی ‌که مرتبط بودن با سایر کسب و کارها و کسب دانش به گسترش توانمندی‌ها و فروش ما کمک شایانی می‌کند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این رویداد  به سایت همایش  مراجعه کنید و با کد تخفیف startupet در سایت ایوند ثبت نام کنید.  منتظر دیدارتان هستیم.