در این مقاله از استارتاپت، گزیده‌ای از جملات انگیزشی افراد موفق را برایتان گردآوری کرده‌ایم. پس تجربه­‌های سال جدیدتان را با الهام از جملات این مقاله شروع کنید و ببینید چه اتفاقات خوبی برایتان می‌افتد!

سال نو، فرصتی برای یک شروع تازه است؛ زمان خوبی برای تعیین اهداف جدید، تغییر عادت‌های قدیمی و انجام کارهای جدید. اگر شما از منطقه­‌ی راحتی خودتان خارج نشوید، اگر به دنبال یادگیری نباشید و ریسک نکنید، رشد نخواهید کرد و دقیقا همان جایی که هستید می­‌مانید.

وقتی چیزی که هستم را رها می­‌کنم، چیزی که می­‌توانم باشم می‌­شوم.

– لائوتسه

شما هیچ‌­وقت نمی­ دانید چه کارهایی می‌توانید انجام بدهید تا زمانی که دست به عمل بزنید، و افراد کمی این کار را می­‌کنند مگر آن که مجبور باشند.

– سی اس لوئیس

فقط چیزهای جدید را امتحان کنید. نترسید، از منطقه­‌ی راحتی خودتان خارج شوید و اوج بگیرید.

میچل اوباما

اگر با زندگی­‌تان با حس شگفتی و جویندگی روبه­‌رو شوید و همیشه برای تجربیات جدید خودتان را به چالش بکشید، زندگی‌تان بی­‌اندازه پیشرفت می‌کند.

نیت برکس

تنها کسانی که خطر خیلی دور رفتن را می­‌پذیرند، می­‌توانند بفهمند چقدر دور می­‌توان رفت.

تی اس الیوت

من همیشه در حال تغییر و تکامل هستم، و هر روز تجربه­‌ی جدیدی را امتحان می­‌کنم.

توماس رت

ما در حال حرکت رو به جلو، باز کردن درهای جدید و انجام کارهای جدید هستیم. زیرا ما کنجکاو هستیم و کنجکاوی ما را به مسیرهای جدید هدایت می‌کند.

والت دیزنی

اگر سعی و تلاش کنید، زندگی شما ارزشمند می‌شود. این به آن معنی نیست که شما می­‌توانید هر کاری را انجام بدهید، اما اگر تلاش کنید، کارهای بسیاری هست که بتوانید انجام بدهید.

جیم ران

مشخصه­ ی افراد موفق این است که آن­‌ها همیشه خودشان را وادار به یادگیری چیزهای جدید می‌کنند.

کارول اس دوک

اگر ما شجاعت انجام هیچ کاری را نداشتیم، زندگی چگونه می‌بود؟

وینسنت ون گوگ

در مورد کارهایتان بیش از حد ترسو و سخت گیر نباشید. تمام زندگی یک تجربه است.

رالف والدو امرسون

برای تجربه­‌ی چیزهای جدید، چه فیزیکی باشد، چه جسمی یا احساسی، شجاع باشید، چرا که ترس مانع از پیشرفت شما و رفتن به سطح بالاتر می­‌شود.

ریتا ویلسون

یک عملگر به تنهایی یاد می­‌گیرد.

فردریک نیچه